Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11266409



*

nr 1126 6409


MIXED MEDIA

Monogramsign HF, face, subject: 34x23,


Monogramsign HF, Ansikte, motivet: 34x23


Droit De Suite

Yes

Estimate:

400

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday August 28 2017
at 19:09:26


  • Bid history
Time Bidder Bid
28/8 17:46:39 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ansikte blandteknik vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:32
  • 6382 WATERCOLOUR
    Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signed...//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:04
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:10




Ladda ner broschyr